KİRALAMA

Çok basit! Kiralık kamera ve ekipman kiralama talepleriniz için bize telefon veya e-mail yolu ile ulaşın yeter. Ofise gelerek ekipmanları deneyebilir, sonrasında teslim alabilirsiniz. Kamera kiralama ve ekipman kiralama aşamasında ofisimize gelerek ayırttığınız ekipmanları deneyerek teslim alabilirsiniz. Kiraladığınız ekipmanları teslim almaya geleceğinizde sözleşme için kimlik ve/veya şirket kaşenizi yanınızda getirmeyi unutmayın.

Aslında daha iyi olur. Kiralamak istediğiniz kamera ve diğer ekipmanları, tarihlerinizle birlikte detaylı olarak bize bildirirseniz, ilgili ekipmanları o günler için sizin adınıza rezerve edebilir, siz teslim almadan önce hazırlığını tamamlayabiliriz. Böylece son dakika sürprizleriyle karşılaşmanızı da engelleriz.

Kiralık Kamera ve Kiralık Film Ekipmanları Hizmeti rezervasyonu yapmanız durumunda ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Teslim alma tarihinden iki gün önce tekrar iletişime geçmemeniz durumunda rezervasyonunuz iptal edilir.

Hmm, aslında bunun net bir süresi yok. Ne kadar süreye ihtiyacınız varsa bize söyleyin, en uygun teklifi verelim.

TESLİMAT

Yoğunluk durumuna göre teslim gününden bir gece önce alabilir ve teslim gününden sonraki sabah teslim edebilirsiniz. Ancak sıkışıklık yaşanmaması için önceden bilgi vermeniz gerekiyor.
Teslim alma ve teslim etme işlemi kontrol işlemleri yapıldıktan sonra gerçekleştiriliyor.

Tabii ki, ister sete, isterseniz evinize; asistanımızla birlikte getiriyoruz, iş sonrasında da götürüyoruz. Elbette bunun için ayrıca ücret alıyoruz 🙂

ÖDEME

Kiralık kamera ve ekipman kiralama ödemelerinizi banka havalesi, nakit veya kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLER

Tabii ki! Siz ihtiyacınızı iletin, aynısı olmasa da alternatifiyle size geleceğimize emin olabilirsiniz.

İhtiyaç duymanız halinde deneyimli ekiplerimizden ayrıca ücretlendirme yapılarak destek alabilirsiniz.

İhtiyaç duymanız ve bize gerekli bilgileri vermeniz durumunda size deneyimli çekim ekibi desteği sağlayabiliriz. Bu hizmet ayrıca ücretlendirilmektedir.

İhtiyaç duymanız halinde kiralama hizmeti haricinde post prodüksiyon hizmeti de sağlıyoruz.

DİĞER

Aslında pek huyumuz değil, ama konuşabiliriz 🙂

Girişimleri, fikirleri desteklemekten çok hoşlanıyoruz. Projenizle bize gelin, elimizden geleni yapalım.